Kronikë

Vlorë/Hidhet nga lartësia e spitalit 50-vjeçarja, detaje nga policia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:08 - 01/02/21 |
Doriana Çepunaj

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e kësaj të hëne në qytetin e Vlorës. Policia njofton se një paciente 50-vjeçare është vetëhedhur nga spitali psikiatrik i këtij qyteti.

Shtetasja me iniciale H. Xh., 50 vjeçe, është transportuar me urgjencë në spital, ku ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Njoftimi i Policisë

Më datë 01.02.2021, rreth orës 09:10, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e spitalit psikiatrik, shtetasja H. Xh., 50 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Pas