Aktualitet

Vlorë/ Gjendet i dekompozuar në banesë një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:12 - 10/05/21 |
Opi Nion

Një 78-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në Vlorë. Policia bën me dije se trupi i pajetë i të moshuarit është gjetur mëngjesin e sotëm në lagjen “Lef Sallata”.

Sipas informacioneve, viktima është 78-vjeçari me iniciale M.K. i cili është gjetur i dekompozuar në banesën ku jetonte i vetëm.

“Sot, rreth orës 09:45, në lagjen “Lef Sallata”, është gjetur i pa jetë në banesën e tij  ( i dekompozuar) shtetasi M. K., 78 vjeç, i cili jetonte vetëm.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe për zbardhjen e plotë të shkakut të vdekjes, ku nga hetimet paraprake dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale”, njofton Policia./Opinion.al

Pas