Kronikë

Vlorë/ Djali i vë flakën shtëpisë pas debatit me nënën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:29 - 07/09/21 |
Opi Nion

Një banesë është përfshirë nga zjarri pasditen e sotme në Vlorë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Partizani” rreth orës 18:20.

Sipas informacioneve, shtëpisë i është vënë flaka nga djali pasi një debati me nënën e tij. Flakët kanë shkaktuar dëme të mëdha, ndërkohë një grup hetimor po punon për zbardhjen e plotë të dinamikës së ngjarjes.

Autoritetet kanë shoqëruar nënën dhe djalin të cilët po merren në pyetje./Opinion.al

Pas