InstaBIZ

Vjen kënga nga Dafina Zeqiri dhe Noizy, shihen shumë të afërt në klip


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:49 - 21/10/18 |
b.f

Dafina Zeqiri dhe Noizy kanë ditë që kanë paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Dafina dhe Noizy sapo kanë publikuar duetin “A don Love?”, të shoqëruar edhe me videoklip.

Tekstin e këngës e kanë shkruar vetë Noizy dhe Dafina, kurse për muzikën dhe videon është kujdesur Bled Beats.

Në videoklip, dyshja shfaqen shumë të afërt, duke lënë anash mosmarrëveshjet që kanë pasur në të kaluarën, kur Noizy e shau Dafinën në këngë.

Më poshtë mund ta dëgjoni “A don Love?” nga Dafina dhe Noizy./opinion.al

Pas