Aktualitet

Bizneset e basteve organizohen në protestë kundër propozimit të Ramës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:55 - 21/10/18 |
b.f

Shoqatat e basteve sportive dhe lojërave të fatit do të protestojnë ditën e martë në ora 10:00 pranë zyrave të Kuvendit përballë Kryeministrisë, kundër projektligjit që mbyll këto pika më 31 dhjetor.

Njoftimi: 

Punonjes! Bashkepunetor! Pronare! Qeradhenes dhe biznese mbeshtetse! Ditene e marte ora 10:00 PROTESTE prane zyrave te kuvendit perballe kryemisnistrise. Mijera njerez pa pune pa ju dhene asnje lloj shansi apo kohe! TE NDRYSHOHET PROJEKTLIGJI QE NA HEDH NE RRUGE! Familjet, shoqeri e miqesi, kushdo qe ndan me ju kete shqetesim: O REAGOJME TE MARTEN ORA 10:00, ose pranojme gishtin e mesit te KM!

 

Pas