InstaBIZ

Vipat shqiptar, preferojnë kulturën indiane


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:45 - 02/11/15 |
root

Ai është në përfundim të filmit të filmit më të ri, “Winnetou”, ndërsa ajo ka realizuar një set të ri fotosh. Bëhet fjalë për dy artistët e njohur, Nik Xhelilaj dhe Elvana Gjata që siç duket edhe nga fotot kanë një adhurim për kulturën indiane. Ky look iu shkon shumë të dyve.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas