Aktualitet

Leskaj deputetit socialist: Ti nuk je skifter, dukesh si lejlek


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:37 - 02/11/15 |
b.f

 

Në mbledhjen e sotme të Komisionit Parlamentar të Ekonomisë, deputetët socialistë Erion Braçe dhe Ervin Bushati, veç diskutimeve kanë patur edhe shkëmbim batutash me kryetarin e KLSH, Bujar Leskaj. Duke u futur në terma ekonomie, si pjesë e shkollës së Çikagos që ishin, deputeti Ervin Bushati e konsideroi veten, por edhe kreun e KLSH “skifter fiskalë”. Leskaj i është kundërpërgjigjur me batutë kësaj fraze, duke iu drejtuar deputetit Bushati me shprehjen: “ti nuk j skifter, dukesh si lejlek”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas