InstaBIZ

Briseida e tatimeve, rilind si bukuroshe  


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:47 - 02/11/15 |
b.f

Ata që janë mësuar ta shohin të thjeshtë, me flokë të lëshuar dhe fytyre ujë e sapun, le ta harrojnë këtë imazh. Briseida e tatimeve nga sot është një femër tjetër. Nuk dimë nëse batutat e “Portokalli” kanë ndikuar në këtë vendim të Drejtoreshës së Tatimeve, por në emisionin e gazetares rudina Xhunga në Vizion Plus, Briseida Shehaj shfaqet ndryshe: me flokë të lëshuara dhe buzë të kuqe, ajo është sot një femër tjetër. Ndërsa argumenti i diskutimit, po ai: kuponi tatimor!  

 

brisi 2

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas