Aktualitet

Studentët: Ja fjalet fyese që na thanë policët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:26 - 02/11/15 |
b.f

Grupi i studentëve të ndaluar, kanë mbërritur në studiot e TV Klan, pak pasi kanë dalë nga ambjentet e Drejtorisë së Policisë. Vajza dhe djem, ata janë shprehur se policët kanë përdorur fjalë fyese ndaj tyre dhe presion, duke u thënë: “E shikoni ku keni ardhur? Brez m….”

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas