Te Fundit

Pedagogu – Stefanit: Fjalët tona të duken të rënda nga dashuria për KryeministrinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:48 - 02/11/15 |
b.f

 Me tone të forta debati ka nisur diskutimi mes pedagogut Fabian Topollai, përfaqësues i “Lëvizja për Universitetin” dhe Andrea Stefanit. Analisti Stefani e ka konsideruar të rëndë fjalorin e përdorur nga studentët ndaj Kryeministrit Rama, ndërkohë që Topallai i është përgjigjur: “Të duken të rënda nga dashuria për Kryeministrin”.

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Pas