Aktualitet

Vezët dhe politika, sot në “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:24 - 02/11/15 |
b.f

Ngjarja e sotme e studentëve që qëlluan me vezë Kryeministrin Rama, do të jetë në fokus të diskutimit të sotëm në emisionin “Opinion”.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=yhcw8yY71BQ

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Mendoj se goditja me v
    eze nuk eshte e justifikueshme. Sado e pademshme qe te jete perseri mbetet akt dhune. Ky akt eshte i denueshem mbi te gjitha kur “viktima” eshte kryeminister i shtetit. Personalisht i jap vleresim zotit kryeminister per qendrimin e mbajtur duke i lene te lire ata studente edhe pse ndoshta nuk e meritonin. Ndergjegjesohuni te dashur studente! Nuk eshte veza mjeti i duhur per te protestuar, kerkoni te drejtat tuaja ne menyren e duhur.

Pas