InstaBIZ

Vipat që na pataksën në InstagramBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:19 - 14/10/15 |
root

Të kurohesh dhe të kujdesesh për veten është padyshim një nga gjërat e mira, që mund të bëj një personazh publik. Por jo domosdoshmërisht duhet ta publikojë këtë gjë ne rrjetet sociale. Përshembull kjo metodë e trajtimit të problemeve të fytyrës me kërminj është shumë efikase për lëkurën tuaj, por aspak e bukur për ndjekësit në rrjetet sociale. Por aktori Florian Agalliu dhe këngëtarja Jeta Faqolli nuk e kanë aspak problem të tregojnë këtë trajtim, që me thënë të drejtën na përzien paksa në stomak.. Ju si mendoni?!

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas