InstaBIZ

Diellza Kolgeci djeg si Venus


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:58 - 14/10/15 |
root

Ajo është një nga misset më të bukura të Kosovës dhe ndonëse kanë kaluar shumë vite, qëkur është shpallur Miss vitet për të kanë mbetur vetëm shifra. Bëhet fjalë për Diellza Kolgecin e cila ka realizuar një fotosesion të ri me fotografin, Avni Selmani. Ky fustan i kuq shoqëruar me këtë kapele (stil vintage), e bëjnë të parezistueshme bionden e ekraneve kosovare.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas