Te Fundit

Sonte në “Opinion” i ftuar Albin Kurti


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:34 - 14/10/15 |
b.f

Ngjarjet e fundit në Kosovë do të jenë në qendër të mbrëmjes së sotme në “Opinion”, ku i ftuar do të jete Lideri i Vetevendosjes Albin Kurti. Cfarë po ndodh në Kosovë? Cilat janë mosmarrëveshjet që ndajnë qeverinë dhe opozitën? Përse Albin Kurti kundërshton demarkacionin? A ështe radikalizmi rruga e zgjedhur nga Vetvendosja, rruga e duhur për zgjidhjen e problemeve në Kosovë? Këto dhe shumë pyetje të tjera do të marrin përgjigje këtë mbrëmje nga vetë Albin Kurti në intervistën me gazetarin Blendi Fevziu.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas