-Jetë dhe Stil

Ndërtohet hoteli nëntokësor që do ti shpëtojë apokalipsit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:39 - 14/10/15 |
root

35 familjet më të pasura në botë kanë ndërtuar një hotel nëntokësor, i cili supozohet ti shpëtojë apokalipsit. Ai ka kushtuar plot 1 miliard dollarë dhe është ndërtuar në formën e një bunkeri të madh në Rothenstein të Gjermanisë. Ky hotel nëntokësor është përllogaritur të përballojë cdo lloj stuhie, shpërthim bërthamor, tërmetet e forta, tsunamet apo edhe ndonjë katastrofë tjetër natyrore.

 

196252

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas