InstaBIZ

Dren Abazi publikon të premten klipin e ri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:53 - 14/10/15 |
root

Këngëtari Dren Abazi do të publikojë të premten videon e tij të ri. Lajmin e ka bërë të ditur vet këngëtari në llogarinë e tij në Instagram.  Këngëtari ka thënë se kënga do të titullohet “Du” dhe është punuar nga vet kantautori, Dren Abazi.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas