Aktualitet

Video/Muça në Opinion: Ja zanafilla e serialit të vrasjeve e tritoleveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 03/05/16 |
b.f

Oficeri i Policisë, Ermal Muça ka shpjeguar edhe zanafillën e gjithë sagës së ngjarjeve që çuan në humbjen e jetës së dy personave, gjymtimit të njërit dhe dy tritolet që kanë zanafillën nga një grabitje e cila ka ndodhur në Tepelenë. Ku katër persona në 31 mars kanë shkuar për të grabitur në familjen Çiça, ku kanë rrahur në gjendje të rëndë bashkëshortët, babain dhe nënën e viktimës së mbrëmshme Elton Çiça. Sipas oficerit të policisë, kjo grabitje ka sjellë edhe të gjithë zinxhirin e vrasjeve.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas