-Jetë dhe Stil

Moti, ja temperaturat gjatë ditës së sotmeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:13 - 03/05/16 |
root

Reshjet e shiut dhe temperaturat e ulta janë ato që do të mbizotërojnë përgjatë ditës së sotme.

Temperaturat do të variojnë nga 8-16 gradë celcius.

Reshjet e shiut do të jenë prezente deri të enjten, për tu kthyer përsëri në fundjavë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas