Aktualitet

VIDEO/ Arrestimi i studentëve që hodhën vezë mbi Ramën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:07 - 02/11/15 |
b.f

TIRANE- Eshte filmuar me celularë gjithë incidenti me Kryeministrin Rama, ku studente te levizjes  ‘Për universitetin’ qelluan me veze drejt tij, lur po dilte nga fakulteti i Shkencave Sociale. Studentët kane qene jashte murit rrethues kur kane leshuar vezet mbi Ramen, por ne fakt kane kapur vetem makinen e tij. Me pas policia dhe truprojet e KM versulen mbi studentet…

 

https://www.youtube.com/watch?v=yhcw8yY71BQ&feature=youtu.be

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=5xgxTq_kVX4&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=9dKPlco4yEk

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas