Sport

Video/Lorik Cana sherr me tifozin e tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:15 - 02/11/15 |
b.f

Lorik Cana për pak sa nuk është konfliktuar fizikisht me një tifoz para ndeshjes së mbrëmshme Nante-Olimpik Marseije e vlefshme për kampionatin francez. Habia është se tifozi nuk ka i përkiste Olimpikut të Marseijes, por Nantes, ekipit ku luan. Shkak për përplasjes ka qenë ofendimi që tifozi i bëri Lorikut, pasi nuk duroi dot duartrokitjet  që tifozët e Marseijes i bën Lorikut, si ish-kapiten i tyre. Më poshtë dhe video.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas