Aktualitet

VideoLajm/ Protestuesit shembin rrethimin e Ministrisë së Brendshme


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:08 - 26/05/18 |
b.f

Protestues të shumtë pasi krijuan një incident të vogël me kordonin e policisë të vendosur përballë Kryeministrisë, kanë vijuar drejt Ministrisë së Brendshmë ku dhe kanë hedhur në tokë rrethimin e saj.

Vii

Pas