Aktualitet

VideoLajm/ Momentet e përplasjes së protestuesve me policinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:18 - 26/05/18 |
b.f

Këto janë momentet e përplasjes mes protestuesve dhe forcave të policisë pranë Ministrisë së Brendshme. Vihet re që protestues të shumtë janë duke u përleshur me uniformat blu, ndërsa bëhet me dije se disa protestues janë edhe asfiksuar nga tymi i tymueseve të hedhura.

Pas