Aktualitet

Video/ Protestuesit sulmojnë policinë me një pjesë nga rrethimi i punimeve të sheshit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:37 - 26/05/18 |
b.f

Protestuesit e revoltuar kanë shkëputur një pjesë nga rrethimi i punimeve të sheshit ‘Skëndërbej’, pranë Ministrisë së Brendshme dhe kanë sulmuar forcat e Policisë së Shtetit.

Pas