Te Fundit

Video/ Zaho luan futboll me bluzen e Juventus


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:42 - 16/09/18 |
el ida

Kryeministri Edi Rama paraditen e sotme  ka shpërndarë në Instagram   një video. Në të duket djali i tij i vogël, Zaho, duke luajtur futboll.

Pas përfundimit të ndeshjes së Juventusit,Rama tregon Zahon duke luajtur në oborr me bluzën e “zonjës së vjetër .

Më herët , Rama,  ka udhëtuar drejt Italisë për të parë ndeshjen e Juventus-Lazion,.Aty ka takuar dhe futbollistin e njohur Kristiano Ronaldo.

 

Zaho,njësoj si i ati,duket se e ka pasion futbollin .

Pas