-Jetë dhe Stil

Video/ Super-makina, me shoferë super idiotëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:12 - 02/05/16 |
b.f

Në rrjetet sociale, kryesisht youtube, ekzistojnë shumë video të ashtuquajtura “compilation”, përmbledhje videosh të ndryshme për çështje të ndyshme. Nga videot më të klikuara janë ato me aksidente rrugore, dhe videoja më poshtë tregon fatin e disa super-makinave në dorë të disa shoferëve jo fort të zotë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas