Aktualitet

Video/ Këto janë shtëpitë luksoze të Isa Mustafës…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:45 - 02/05/16 |
root

Sonte është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari “Portret i paautorizuar i Isa Mustafës”; një profil politik e ekonomik i Kryeministrit nga Leonard Kerquki. Zona Express ka xhiruar shtëpitë dhe pronat e Kryeministrit Mustafa. Në videon e mëposhtme mund t’i shihni ato.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas