-Jetë dhe Stil

Video/ Të bësh “Surf” me delfinëtBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:00 - 02/05/16 |
b.f

Ky është momenti i rrallë kur një delfin u hodh para sërfistit Soli Bailey në jug të Australisë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas