InstaBIZ

Foto/ Turjan Hyska dhe Orinda Huta, rafting për një fundjavë idealeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:15 - 02/05/16 |
root

Çifti simpatik Turjan Hyska dhe Orinda Huta kanë vendosur ta kalojnë ndryshe këtë fundjavë pashkësh. Ata kanë udhëtuar drejt Beratit, ku kanë provuar eksperiencën e rafting.

“Eksperiencë fantastike në kanionet e Osumit me Albania Rafting Group! Duhet ta provoni me patjetër”, shkruan moderatori në profilin e tij në Facebook.

21

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas