Aktualitet

Vjedhin argjendarinë, shpallen në kërkim tre personaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 03:00 - 02/05/16 |
root

Tre persona, identiteti i të cilëve bëhet ende i ditur, janë shpallur në kërkim nga policia e Tiranës, pasi akuzohen për vjedhjen e një argjendarie.

Denoncimin e ka bërë vetë pronari i argjendarisë, i cili ka dorëzuar në polici edhe pamjet e kamerave të sigurisë, në të cilën duken lëvizjet e dyshimta të tre personave që kanë hyrë si klientë në argjendari, por kanë dalë prej saj me plot 15 varëse të vjedhura.

Shtetasi P.SH, vjeç 59, banues në Tiranë, ka bërë kallëzim në Komisariatin numër 1 në Tiranë, dhe ka thënë se tre persona, i kanë marrë 15 varëse floriri me peshë rreth 300 gram.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas