-Jetë dhe Stil

Video/ Pudër e dyshimtë postuar zyrës së Donald TrumpBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 03:15 - 02/05/16 |
b.f

Stafi i zyrës së Donald Trump në New York zbuloi se ishte dërguar një zarf me pudër të dyshimtë. Policia thotë se pudra nuk është e rrezikshme. Donald Trump ishte ne Kaliforni me fushatën e tij kur ngjarja ndodhi. Djali i Trump, Eric, ka marrë një letër me pudër të ngjashme para pak kohësh, ku shtruhej: Nëse babai yt nuk del nga gara, letra tjetër nuk do të jetë fallco.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas