Sport

Video/ Futbollisti Kung Fu tifozit, që deshi të rrihte arbitrinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:30 - 02/05/16 |
root

Sot në ligën e dytë të Turqisë në ndeshjen Kardemir Karabukspor-Elagzispor, ka ndodhur një inicident i pakëndshëm. Një tifoz ka hyrë në fushë dhe ka dashur të godasë arbitrin, por ka marrë një mësim të mirë nga futbollisti.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas