Bota

VIDEO/ Skena erotike dhe alkool, Halloween-i vjen më herët në Britani


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:32 - 30/10/21 |
Opi Nion

Ka nisur që një ditë më parë Halloween-it në Britani. Mijëra të rinj mbushën rrugët e Britanisë së Madhe të veshur me kostume ekstravagante, nga kllounët dhe vrasësit e deri te lepurushët e Playboy.

Mediat britanike kanë publikuar pamjet ku mbizotërojnë hareja dhe të qeshurat, edhe pse bota është ende e “mbërthyer” nga pandemia e COVID-19.

Policia e West Midlands ishte në dispozicion gjatë gjithë natës për të kontrolluar çdo situatë.

Në fotot dhe voideot e publikuara, nuk munguan as skenat erotike.

Pas