Aktualitet

VIDEO/ Shkopinjtë e gomës nuk kursejnë as kryetarin e komunës Prishtinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:05 - 28/11/15 |
b.f

Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, qëllohet me shkop gome. Klan Kosova ka kapur këtë moment si dhe reagimin e Ahmetit. Shih Videon. 

Shpend Ahmeti: Nuk ndalemi

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas