Aktualitet

Shpend Ahmeti: Nuk ndalemi, të na arrestojnë të gjithëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:38 - 28/11/15 |
b.f

PRISHTINE- Kryetari i Komunës së Prishtinës dhe aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpend Ahmeti, ka thënë se nuk do të ndalen deri sa policia t’i fus të gjithë në burg, njofton Klan Kosova.

Ai tha se veprimet e sotme janë të pakuptueshme dhe vijnë nga një shtete policor.

Ai po qëndron bashkë me protestuesit të tjerë.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas