Kryesore

Video/ Shikoni si e imiton Serxho Ramos sulmuesin e Atletikos pas golit


               Publikuar në : 20:19 - 09/02/19 |
b.f

Nuk kishte si të përfundonte pa polemika derbi madrilen midis Realit dhe Atletikos, fituar sonte nga Los Blancos.

Dhe si për ti fryrë më shumë zjarrit mendon një dhe i vetëm, Sergio Ramos.

Ramos ka shënuar me penallti golin e dytë për Realin, vetëm pak minuta pasi Antuan Griezman për Atletikon kishte barazuar shifrat.

Pikërisht gjatë festimit të golit, Ramos ka filluar të imitojë Griezman, në kërcimin tipik që ky i fundit bën pas çdo goli.

Ramos u pa të hidhej para kameras për disa sekonda, duke “përqeshur” Griezman. Dhe si mund të përfundonte ndryshe ky derbi. DL

Shikoni për më shumë videon

Festimi i Ramosit on Vidnews.

Pas