Etiketë: Real Madrid

Zidane largohet nga Real Madrid?

Zidane largohet nga Real Madrid?

Zinedine Zidane nuk do të vijoj të jetë trajneri i skuadrës së Real Madrid. Gazeta spanjolle “AS” thotë se tashmë vendimi është marrë dhe ditën e djeshme, trajneri francez është ...

Real Madrid fiton më vuajtje

Real Madrid fiton më vuajtje

Real Madrid arriti të fitonte me vuajtje, në shtëpi ndaj Levantes.  Në pjesën e parë, skuadra e drejtuar nga Zinedine Zidane shënoi tri herë me Benzema (20’ dhe 31’) dhe ...

Faqe 1 nga 7 1 2 7