Aktualitet

Video/Sherr mes dy personave, plagoset me thikë 25-vjeçari në Tiranë (Emrat)Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:07 - 06/01/23 |
Opi Nion

Një sherr mes dy personave ka agravuar deri në plagosjen me thikë të një 25-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur në Rrugën e Kavajës, ku gjatë një konflikti, shtetasi Florian Garo, ka goditur me mjet prerës shtetasin Kristian Prifti, 25 vjeç, i cili si pasojë është lënduar dhe po merr ndihmën mjekësore në spital.

“Më datë 06.01.2023, në Rrugën e Kavajës, gjatë një konflikti, shtetasi F. G., dyshohet se ka goditur me mjet prerës shtetasin K. P., 25 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe po merr ndihmën mjekësore në spital”-njofton policia.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe kapjen e autorit të dyshuar.

 

Pas