Aktualitet

Rama 5 orë takim me drejtuesit e PS-së në qarqe, në fokus zgjedhjet lokaleBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:18 - 06/01/23 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar takim sot me drejtuesit politikë të PS-së në qarqe në “Vilën 30” në zonën e Ish-bllokut.

Takimi zgjati rreth pesë orë ndërsa raportohet se drejtuesit e qarqeve kanë bërë raportimet e tyre për vitin  2023.

Mësohet se në fokus të diskutimeve kanë qenë zgjedhjet lokale të 14 Majit.

Kreu i qeverisë ka takuar sot edhe presidentin e Republikës Bajram Begaj ku kanë diskutuar për mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare dhe sulmet kibernetike.

Pas