Sport

Video/ Ronaldo ndalon autobusin për të përqafuar tifozin e sëmurë


               Publikuar në : 12:42 - 09/06/19 |
Opi Nion

Cristiano Ronaldo nuk adhurohet nga tifozët vetëm për spektaklin që ai sjellë në fushën e blertë, por dhe për gjestet që ai bën jashtë saj.

Lojtari i kombëtares së Portugalisë dhe skuadrës së Juventus ka ndalur autobusin e skuadrës kombëtare për tu fotografuar me një tifoz të vogël.

“Flash” raporton se, Eduardo Moreira po mbante një mbishkrim “Cristiano, më përqafo”.

Gjë e cila i ra në sy futbollistit të Juventusit, Ronaldo i kërkoi autobusit të kombëtares të ndalet dhe sigurimi e solli djaloshin në bord për një fotografi./ Opinion.al E.Xh.

Pas