Aktualitet

Video/ Reshje të dendura shiu, përmbytet Shkodra


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:44 - 03/12/21 |
Opi Nion

Moti i keq dhe reshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar përmbytje në qytetin e Shkodrës.

Sikurse shihet nga pamjet e siguruara nga Klan News, rrugët janë mbushur me ujë dhe qarkullimi i mjeteve bëhet me vështirësi.

Bëhet me dije se lëvizja e qytetarëve për disa minuta është bërë e pamundur, pasi shiu ishte shumë i dendur dhe rrugët janë përmbytur.

Pas