Kronikë

Arrestohet burri dhe vjehrri, dhunuan nusen 19-vjeçare në Burrel


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:17 - 03/12/21 |
Opi Nion

Bashkëshorti dhe vjehrri i një 19-vjeçareje në Burrel kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për ushtrim dhune ndaj të resë.

Sipas uniformave blu, janë arrestuar shtetasit D. Z., 29 vjeç, dhe B. Z., 57  vjeç, banues në Burrel, pasi në banesën e tyre në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë ushtruar dhunë fizike ndaj 19-vjeçares, duke i shkaktuar dëmtime në trup.

Ushtruan dhunë fizike ndaj 19-vjeçares, vihen në pranga bashkëshorti dhe vjehrri i saj. Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Mat, u arrestuan në flagrancë shtetasit D. Z., 29 vjeç, dhe B. Z., 57  vjeç, banues në Burrel, pasi në banesën e tyre në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë ushtruar dhunë fizike ndaj 19-vjeçares, duke i shkaktuar dëmtime në trup”,-thuhet në njoftimin e policisë./Opinion.al

Pas