Bota

VIDEO/ Qeni i ulur në karrige, darkon në restorant me pronarin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:26 - 26/08/21 |
Opi Nion

Një video e pazakontë është bërë virale në rrjetet sociale.

Nga pamjet duket se një burrë shfaqet teksa darkon në restorant në shoqërinë e një qeni i cili ishte gjithashtu, si një zotëri i vërtetë, i ulur i qetë në një karrige.

“Unë kisha një pamje të bukur. Pronari po zgjidhte një fjalëkryq me një vakt dhe një gotë verë të kuqe. Qeni i tij po shijonte një tas me ujë që po pinte mirë”, shkruan Gemma Colon që ka publikuar videon.

“Ishte vërtet e mahnitshme se sa mirë sillej qeni. Ai sillej më mirë se disa njerëz”, shtoi ajo për momentin në video që ka më shumë se tre milionë e gjysmë shikime. /Opinion.al

Pas