Kronikë

VIDEO/Shkon në 5numri i viktimave të aksidentit,mes tyre dhe shoferi(EMRI)


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:40 - 26/08/21 |
Opi Nion

Ky është Bardhyl Proda, shoferi i furgonit të linjës Tiranë-Sarandë, që u rrëzua këtë të enjte në Qafë Muzinë, në aksin rrugor Gjirokastër-Sarandë.
Mësohet se Proda është në mesin e 5 personave që gjetën vdekjen në këtë ngjarje tragjike.

,ëherët policia  ka dalë me qendrimin e saj zyrtar ku ka pohuar se shkak për ngjarjen e rëndë u bë përplasja e furgonit me një makinë fuoristradë që drejtohej nga një grua./Opinion.al

Pas