Emisionet

VIDEO OPINION/ A na bën paraja të lumtur?


               Publikuar në : 19:07 - 24/01/19 |
b.f

Në emisionin ‘Opinion’ të mërkurën në mbrëmje u fol për paratë dhe lumturin.

‘A na bën paraja të lumtur,’ ishte pyetja e ngritur nga ‘Opinion’, për të cilën pati një sërë deklaratash dhe debate nga të ftuarit.

Të ftuar në studio ishin:

Skerdilajd Faria – Klinika “KEIT”
Bleona Qerreti – Këngëtare
Ylli Gurra – Myfti i Tiranës
Dritan Shakohoxha – Gazetar sportiv
Mira Bogaxhi – Drejtore e Bashkimit tregtar të Shqipërisë
Franceska Muco – Insituti Europian “Pashko”
Ardi Asllani – Stilist

Ndiqni në video emisionin e plotë./G.Z

Pas