InstaBIZ

Video/ Noizy rrëzohet nga skena teksa këndonte, bie mbi turmën e njerëzve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:49 - 23/07/21 |
Opi Nion

Një incident është regjistruar gjatë performancës së Rigels Rajku, i njohur ndryshe si “Noizy”.

Teksa ishte duke kënduar në një prej diskotekave në Prishtinë, Noizy nuk arriti të kontrollonte veten dhe u rrëzuar nga skena.

Këngëtari përfundoi sipër fansave të tij, ndërsa kanë qenë truprojat e tij që e ngritën dhe më pas reversi vijojë këngën e tij./ Opinion.al

Pas