Aktualitet

VIDEO/Një vajzë i vendos verore, Basha pritet me lule në Elbasan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:46 - 14/03/21 |
Opi Nion

Kreu i Partsë Demokratike,  Lulzim Basha,  ka vizituar këtë të dielë Elbasanin, me rastin e Ditës së Verës, ku është pritur nga qindra qytetarë.

Siç shihet në videon e mëposhtme , kreut të PD fillimisht një vajzë, i ka vendosur veroren simbol të festës së Ditës së Verës në dorë, ndërsa më pas dy vajza të veshura me veshje tradicionale e kanë gostitur Bashën me ballokume dhe i kanë dhuruar lule.

Gjithashtu kreu i PD është ndalur duke përshëndetur qytetarët që kishin dalë për ta pritur.

Në këtë vizitë në Elbasan, Lulzim Basha shoqërohej nga Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazmend Bardhi, si dhe ish-deputeti Endri Hasa, dhe të tjerë përfaqësues demokratë.

Pas