Aktualitet

VIDEO/ Kryeministri vizitë në Elbasan, pritet me thirrjet “Rama ik”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:00 - 14/03/21 |
Opi Nion

Të dy liderët e PS dhe PD, Lulzim Basha dhe Edi Rama kanë vizituar këtë të dielë Elbasanin me rastin e Ditës së Verës.

Por në kohën që kryeministri Edi Rama ka kaluar në qendër të qytetit një grup qytetarësh e kanë pritur me ovacione dhe thirrje “Rama ik”.

Siç shihet në video Kryeministri nuk është ndalur dhe as ka kthyer kokën por ka vazhduar rrugën ndërkohë që është i shoqëruar dhe nga kryetari i Bashkisë së Elbasanit, Gledian Llatja./Opinion.al

Pas