Bota

VIDEO/Nëna shpëton fëmijët në Turqi, i hedh të katërt nga dritarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:56 - 25/02/21 |
Semiljana Azizi

Një nënë është detyruar të hedhë nga dritarja katër fëmijët e saj, pasi apartamenti ku jetonin u përfshi nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në Esenler të Turqisë.

Nga video e publikuar duket se teksa nëna hidhte fëmijët, poshtë disa burra kishin hapur një batanije për t’i pritur.

Ndërkaq, raportohet që shpëtimi i tyre është bërë me sukses dhe veç dëmeve material nuk ka asnjë të lënduar./Opinion.al

Pas