Aktualitet

FOTO/”Pranverë Shqiptare”, Meta shfaqet i buzëqeshur në krah të Haradinaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:33 - 25/02/21 |
Semiljana Azizi

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një foto në “Facebook”, në krah të të cilit qëndron ish-kryeministri i Kosovës, kreu i AAK Ramush Haradinaj.

Siç duket nga pamjet mes Metës dhe Haradinajt ka pasur një takim shumë miqësor.

“Sot me Ramushin, në këtë Pranverë Shqiptare”, shkruan Presidenti Meta.

Bëjmë me dije se ky është takimi i parë i liderëve të Kosovës, pas zgjedhjeve parlamentare të 14 shkurtit në Kosovë, ku fitoi Vetëvendosje./Opinion.al

Pas