-Jetë dhe Stil

Video/ Në këtë plazh peshkaqeni noton shumë pranë pushuesveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:13 - 12/08/22 |
Opi Nion

Një peshkaqen noton shumë pranë pushuesve ndërkohë, që ata lahen të qetë pa e ditur praninë e tij.

Videoja është regjistruar rastësisht nga një dron në plazhin Daytona në Florida dhe është publikuar nga Cbsnews.

View this post on Instagram

 

A post shared by CBS News (@cbsnews)

Pas